Dünyaya açılmanın en pratik yolu kuşkusuz web sitesi yaptırmaktır. Bu iş için ilk yapacağınız şey, işin uzmanını tercih etmektir. Firmamız, deneyimli eleman kadrosuyla sizi sanal dünyada en iyi şekilde temsil edecek tasarımı hazırlıyor.

İlk Aşama

Deneyimli eleman kadromuz, ilk aşamada ihtiyacı belirlemektedir. Firmanızı genel anlamda inceleyen web tasarım Maltepe ekiplerimiz, müşteri kitlenizin tercihini de inceliyor. Gerçekleşen inceleme işleminin ardından web tasarım işlemine geçiliyor. Bütün bu işlemlerin yanı sıra rakipleriniz de incelenmektedir. Sektörde önde giden firmaların siteleri ve çalışmaları yakından takip ediliyor.

Web tasarım işleminde, veri trafiği ve sektörel özellikler tasarımın şeklini meydana getiriyor. Server alımı, mail hosting alımı gibi işlemler veri trafiğine göre değerlendiriliyor. Bu aşamanın diğer önemli bir konusu domain seçimidir. Markalaşma konusunda domain seçimi önemlidir. Kısa ve akılda kalıcı domain yani www ile başlayan site adı, Maltepe web tasarım firmaları sektöründe önemli bir konudur. Bu aşamada tescilli isimleri seçemezsiniz. Seçtiğiniz isim orijinal olması gerekiyor. Seçilen ismin tescil edilmesiyle birlikte site resmen sizin artık.

İçerik Çalışmaları

Tasarım için gerekli tema, arayüz ve renk seçenekleri, sektörünüzle paralel olacak şekilde tercih ediliyor. Ödeme, kargo, sipariş, canlı destek, site içi arama motoru, sosyal medya paylaşımı ve ürün zomlama gibi yazılımlar tasarımın yapısına göre eklenebilir. İçeriğin SEO kategorisi ile uyumlu olması da önemli bir konudur. Bu konuda tecrübeli olan Maltepe web tasarım ajansı firmamız, 7/24 çözüm üretiyor. Ayrıca arama motorunda üst sıralara çıkmanız için güncel ve etkili yöntemleri tercih ediyor.

Related Posts

Leave a Reply

web tasarım firmaları
KAYDIR