Google Reklamları

Ads (AdWords)

Google Reklamları

Reklamlar, işletmenizden hizmet alma potansiyeli olan insanları, sitenize yönlendirmek için harika bir yoldur. Bizler, işletme olarak sizlere çeşitli reklam modelleri sunarak, sitenizi geliştirme ve tercih edilir konuma getirme alanında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin en sağlıklı ve kaliteli sonuç alacakları sitelere ulaşmasını sağlamak, bizler için son derece önemlidir.

Web Sitenizi Zirveye Taşıyoruz!

Online ticaret yaptığınız işletmenizin başarısı doğrudan reklamlarınızla ilgilidir. Bir işletmenin reklamlarının sürekli olarak alıcı önüne çıkmasını sağlayan Google Ads sistemi sayesinde, sizlerin sitesini tanınır ve bilinir konuma getiriyoruz. Anahtar kelime analizi yaparak, potansiyel müşterilerinizin sitenize trafik oluşturmasını sağlıyoruz.

Google Ads, Cironuzu Arttırır ...

Google Ads

Genel Özellikler

  • En Düşük Maliyet
  • Yüksek Kalite Puanı
  • Yüksek Performans
  • Detaylı Raporlama
  • Şeffaf Çalışma Ortamı
  • Özel Zaman Planlaması
  • Gerçek Kontrol Paneli
  • Yeni Müşteri Potansiyeli
Google Ads

Reklam ve Faydaları

İnternet sitenizin reklamını yaptırmanın faydaları kısa sürede yaşayacağınız geri dönüşler ve site trafiğiyle sizlere kendisini gösterecektir. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin siteleri, hızlı şekilde arama motorlarında ilk sayfalara kadar çıkmakta ve müşterilerine kısa sürede ulaşmaktadır.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelimelerin başarı üzerindeki etkisi yadsınamaz büyüklüktedir. İşletmenizin temelini oluşturan, verdiğiniz hizmeti anlatan anahtar kelimelerin sitenizle uyumlu hale getirilerek arama motorlarına tanıtılmasını sağlıyoruz. Böylece potansiyel alıcılarınıza daha hızlı ulaşma fırsatı yakalıyorsunuz.

Google Ads

Reklam Çeşitleri

Arama Ağı Reklamları

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz veya hizmetleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 4 sıra veya sayfanın altında bulunan 3 sıra Google Reklam alanında reklamınız gösterim alır.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitesinde çok yoğun biçimde banner (resim) ve metin reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Mobil Arama Ağı

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitelerinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem markanızı daha çok duyurmanızı, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Gmail Reklamları

Gmail GSP reklamları sayesinde rakiplerinizden e-mail alan müşterilerinizin gelen kutusunda reklam verebilir, ürün ve hizmetlerinizi oldukça hedefli bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları, aynı diğer arama ağı reklamları gibi kullanıcılar Google’da ürünlerinizi aradığında görünür. Yalnız bir farkla Google.com, müşterilere ürünlerinizin bir resmini, fiyatını ve mağazanızın adını gösterir.

Google Ads İle Zirvede Olun.
Talebinizi Yazın, Size Ulaşalım

Teklif Formu

[[[["field9","equal_to",""],["field9","equal_to","Hay\u0131r yok"]],[["hide_fields","field10","admin"],["hide_fields","field10"]],"or"]]
1
İsim veya Firma Ünvanı
Telefon Numaranız
MesajınızMesajınız
0 /
Mevcut Siteniz Var mı?
www.
Previous
Next
web tasarım firmaları
KAYDIR