Google Adwords Reklam Verme

Birçok kullanıcı ve müşteri aramalarında en fazla Google arama motorunu kullanıyor. Bu da şirketin bu kullanımın sıklığından yararlanmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca kullanıcılar üzerinde yapılan araştırmalara göre genelde ilk sayfada çıkan sitelere giriş yapılıyor. Yani arama sonuçlarına göre arama motorunun ilk sayfasına çıkmıyorsanız sitenizin size pek de bir getirisi olmuyor. Bu nedenle Google tarafından satılan reklam paketlerinden satın almalısınız. Bu paketleri satın alırken doğru bir planlama yapabilmeniz için uzman firmalardan destek almanız gerekir. Firmamız Google Adwords reklam verme konusunda uzman bir firma olarak bilinmektedir.

Paketlerin İçerikleri

Firmamız aracılığıyla satın alabileceğiniz Google Adwords reklam paketleri sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenmektedir. Bu paketlerde size belirli reklam tıklamaları verilmektedir. Sizin belirleyeceğiniz reklam tutarları doğrultusunda reklamlarınız aynı gün verilmeye başlanır. Reklam tutarlarınız örneğin elli Türk Lirası ise ve tıklama başına elli kuruş alınıyorsa bu sitenizi 100 kişinin göreceği anlamına gelir. Zaten Google’da arama yapanların birçoğu da bu aramaları satın alımlarını yapmak için yapmaktadır. Eğer bir ticaret siteniz varsa bu reklamlar karşılığında iyi satışlar elde edebilirsiniz.

Paketlerin Yayımlanma Süresi

Satın alacağınız reklam paketi sizin istediğiniz zaman yayından kaldırılır. Örneği sadece hafta sonları satış yapabilmek için reklamınızı hafta sonuna ayarlatabilirsiniz. Ya da sadece erkeklere yönelik bir ürün satıyorsunuz diyelim. Reklamınızı sadece erkek kullanıcılar görebilir. Bunların haricinde reklamınızı görmesini istediğiniz kişileri yaş gruplarına göre de ayarlayabilirsiniz. Böylece firmamız üzerinden vereceğiniz reklam ücretleri asla boşa gitmez. Adwords danışmanı arkadaşlarımızın ayarlamaları sayesinde sadece sizinle alakalı ve sizin görmesini istediğiniz kişiler reklamınızı görürler.

Reklam Ücretleri

Yayınlanacak olan reklamın yayınlanma süresini siz ayarladığınız için ücretlendirme de size bağlı olarak değişebilmektedir. Yani vereceğiniz reklam günlük 50 lira olabileceği gibi 500 lira da olabilir. Yani reklam vermeniz için illaki çok yüksek meblağlarda para harcamanıza gerek yoktur. Düşük miktarlar ile de Google Adwords reklamlarına başvurabilirsiniz. Bizim Adwords Ajansı olarak buradaki amacımız reklamınıza harcadığınız paranızın doğru bir şekilde dönüşünü sağlamaktır. Bu nedenle de reklam vermeden önce bizimle görüşerek fiyatlandırma ve diğer işlemler hakkında bilgileri sorabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

web tasarım firmaları
KAYDIR