Google Adwords Ajansı

İnternet üzerinden satış yapmak ya da satışlarınızı artırmak istiyorsanız arama motorlarına reklam vermelisiniz. Arama motoru denilince akla ilk gelen Google da reklam verebileceğiniz mecraların başında gelir. Google’a vereceğiniz reklamlar sayesinde SEO çalışmalarından bağımsız olarak alanınızla ilgili aramalar yapıldığında sayfanın en üzerinde çıkarsınız. Sıralamanız yüksek olduğu için de çok daha fazla müşteriye ulaşırsınız. Adwords Ajans olarak sizin adınıza Google Adwords reklamları vermekteyiz. Uygun reklam paketlerimiz sayesinde artık siz de müşterilerinize daha çabuk ulaşabileceksiniz.

Neden Reklam Vermelisiniz?

Google’a reklam vermek reklam süreniz boyunca en üst sırada sponsorlu sayfa olarak kalmanızı garantiler. Yani düşük bütçelerle müşteri potansiyelinizi artırırsınız. Google Adwords uzmanı çalışanlarımızın sizi en iyi şekilde yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Yani Google Adwords reklamları hakkında hiçbir bilginizin olmaması sizin için bir sorun teşkil etmez. Firmamızda bütçenize uygun reklam paketleri bulunmaktadır. 50 lira gibi düşük bir bütçeyle dahi reklam verdirebilirsiniz. Reklam ücretleriniz tıklama başına alınmaktadır. Yani alacağınız reklam paketi müşterilerin sayfanızın sponsorlu bağlantısına tıklamaları sonucu hesabınızdan tek tek düşer.

İlgi Alanlarına Göre Reklam

Vermek istediğiniz reklamları kimlerin göreceğini de ayarlıyoruz. Google Adwords danışmanlığı yapan firmamıza reklam vermek için başvurduğunuzda isteğiniz doğrultusunda reklamlarınızın iletileceği kişileri seçiyoruz. Cinsiyet, yaş grubu ve ilgi alanı gibi özelliklere göre sizin belirleyeceğiniz kişilere reklamınızı gösteriyoruz. Ayrıca reklamınızın süresini seçmek de size bağlı. İsterseniz reklamınızı sadece hafta sonu gösterebilirsiniz. Reklamınızın gösterileceği saati de yine siz belirlersiniz. Reklamın gösterileceği şehri de seçebilmektesiniz. Yani reklam paketlerimizde reklamın gidişatını belirlemek tamamen size kalmıştır. Bu konuda özgürsünüz.

Hedefe Ulaşmak İçin Doğru Planlama

Google Adwords reklamlarında hedefinize ulaşmanız hedefinizi doğru belirlemenizden geçer. Reklamlar hakkında bilgi sahibi olmadan yapacağınız reklam harcamalarınız boş yere para harcamanıza yol açabilir. Bu nedenle reklamlarınızdan kâr elde edebilmek için uzman kişilerden yardım almalısınız. Adwords reklam uzmanı çalışanlarımızdan hemen destek alarak siz de hak ettiğiniz hedefe kısa sürede ulaşabilirsiniz. Firmanıza uygun ve sizin isteklerinize bağlı olarak oluşturacağımız reklam hedefleri sayesinde sitenize eskisinden çok daha fazla müşteri çekeceğinizin garantisini veriyoruz.

Related Posts

Leave a Reply

web tasarım firmaları
KAYDIR